Fitness klub ventura

Briga o sebi donosli lijepe stvari u tvoj život

već 15 godina vježbamo s vama

Ovaj fitness klub egzistira od 2005. godine, no 2011. mijenja vlasnika i ime u fitness klub Ventura. Ventura je grčka riječ koja znači budućnost, a koji je bolji ulog u budućnost od zdravlja?

Naš team čine mladi entuzijasti, educirani ljudi kojima je hobi postao svakodnevnica i posao. Kroz konstantno usavršavanje u želji za napretkom, okupili smo priličan broj vjernih članova. Nudimo velik izbor raznovrsnih programa gdje svatko može naći nešto za sebe, bez ozbira na dob, spol, funcionalne i motoričke sposobnosti, te zdravstveno stanje. Individualan pristup nam je jako važan, stoga svaka grupa ima ograničeni broj polaznika. Naš je cilj svakom klijentu pristupiti individualno i kroz razgovor ga savjetovati i ponuditi mu nešto iz naše raznolike ponude, bilo da je to individualno ili grupno vježbanje uz maksimalno uvažavanje želja i ciljeva klijenta.